XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis

Nauja

€4.11

Yra sandėlyje

Aprašymas

Dabar įjungimo SROVĖS įtaisai iš šio XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis naudojant LiPo baterijas galima.Ji turi DC jack 5,5 mm.

Šis DC maitinimo laido turi barelį kištukas su vidiniu skersmuo 2,1 mm išorinis diametras 5.5 mm, vieno galo ir vyrų XT-60 jungtis kita.Į XT60 Vyrų DC Male Jack Plug Jungtys yra naudinga įrenginius, kurie reikalauja nuolatinės SROVĖS.Tai yra būtent tai, ko jums reikia, kai jūs norite naudoti XT-60 jungtis įrengta baterijų su savo A/V prietaisą.

Tai adapterio kabeliu, skirta vaizdo imtuvai ir monitoriai ir kt.su DC barelį jungtį XT60 lizdas bendras Lipo baterijas.

Į XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis yra kokybės produktą, didinti LiPo baterijos panaudojimo naudojant jį prietaisai, įsigyti DC kaip žaliavos.Komplektą Sudaro :

1 x XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis.

Žymos: drone emax, mažas dc jungtis, 30a esc, 30 dc jungtis, ekologinio emax rc, coulometer akumuliatoriaus., esc rc, tinyhawk, awg16, servo

Modelio Numeris Emax, ECO Serija 2306
Prekės Pavadinimas RCMOY
Medžiaga Plastikiniai

Parašyti atsiliepimą

XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis

XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis

Aprašymas Dabar įjungimo SROVĖS įtaisai iš šio XT60 Vyrų DC Jack Male Plug Jungtis naudojant LiPo baterijas galima.Ji turi DC jack 5,5 mm. Šis DC maitinimo laido turi barelį kištukas su vidiniu skersmuo 2,1 mm išorinis diametras 5.5 mm, vieno galo ir vyrų XT-60 jungtis kita.Į XT60 Vyrų DC Male Jack Plug Jungtys yra naudinga įrenginius,

Panašūs produktai