LCD Sodas, Vandens Skaitikliai Automatinis Elektroninių Namuose Lašelinė drėkinimo Vejos purkštuvų Laikas Kiekybiniai Laistymo, Drėkinimo gėlės

Nauja

€22.19

/ €42.67

Yra sandėlyje

Tai pažangi skaitmeninės drėkinimo valdytojas yra ne tik puiki pagalba efektyviai naudojant vandens, bet taip pat gali pagerinti efektyvumą automatinė laistymo.Be to, ji padės jums sumažinti darbo jėgos sąnaudų ir auto laiko laistyti gėlių ir augalų, net nė vieno namo, kuris atneša daug patogiau jums.Ji taip pat turi daug kitų privalumų: Lengva įdiegti ir naudoti, patvarus naudoti, mažas energijos suvartojimas ir pan.Vienu žodžiu, tai tikrai puiki laistymo priemonė mikro purkštuvas ir lašelinę laistymo sode, kieme ar balkone.

Funkcijos: (1) 1/2" vandens čiaupo jungtis, (2) 3/4" vandens čiaupo jungtis, (3) LCD ekranas, (4) Baterijos kamera, 2 x 1,5 V AA(neįtraukta). (5) Operacija butons, (6) 3/4" Vandens išleidimo Angos (7) Greitas Jungtis, (8) Sujungti 8-9 mm vidinio skersmens žarna.

Baterija.Baterijos mirksi, kai galia yra maža.Dabartiniu metu.Nustatyti 24 valandų sistema.Pradžios laikas.Pirmą kartą laikmatis pradeda vandens.Kaip ilgai: (1 antros / 2s / 3s / ... / 50s) (1minute / 2min / 3min / ... / 300min ), Kaip dažnai: (1 val. / 2h / 3h / ... / 23h) (1 diena / 2 / 3 / ... / 15 dienų) Kitą irrgation: Būti paraginti automatiškai ESC/IŠJUNGIMAS: Norėdami uždaryti esamus nustatymus arba įvesti išjungimo būsena.LIETAUS DELAT: atidėti drėkinimo dėl laiko intervalas.RANKINĖ: Prie vandens rankiniu būdu.SETUP/OK: įsteigti arba patvirtinti, automatinis drėkinimas. +/- MYGTUKŲ: Norėdami nustatyti laiką ir sistemos įdiegimas.

Ltem Dydis: 82*56*160mm Patekimo Apsaugos: IP44 Darbinis Slėgis: 0.2 - 0.8 Mpa Darbinė Temperatūra: 1 - 40 Laipsnių celsijaus Maitinimo šaltinis: 2 x 1,5 V AA Šarminės Baterijos (Pirkimo neįeina)

Įdiegus baterijų, gaminys automatiškai paleisti ir įvesti darbo valstybės įsipareigojimų neįvykdymo drėkinimo programa.Jei mygtukas operacijos, kurios atliekamos ne per 30 sekundžių, ekranas automatiškai išsijungia ir produkto pereis į miego būseną.Paspauskite bet kurį mygtuką, kad šviesa į ekraną dar kartą.Didelis, lengvai skaitomas LCD ekranas.Mygtukas operacijos, paprastas ir patogus.Protingas laiko, ir nustatyti drėkinimo programa, pagal jūsų poreikius.Baterija eilutėje yra numatyta.

Paspauskite šį mygtuką, norėdami pradėti programos setup.Į numbe nin atitinkamas skiltis mirksi, tada jūs galite nustatyti tikslinės naudojant +/- mygtukai, tada paspauskite dar kartą, kad išsaugotumėte pakeitimus ir patekti į kitą nustatymą.

1. Paspauskite šį mygtuką, norėdami pradėti rankinio drėkinimo setup.Paspauskite +/- mygtukus, norėdami pasirinkti, kiek laiko, tada paspauskite, kad jį patvirtintumėte.Produktas bus pradėti drėkinimo iš karto. 2. Po rankinio drėkinimo yra baigtas, originalus automatinė drėkinimo programa yra vykdomi kaip įprasta. 3. Atšaukti šį vadovą drėkinimo, tiesiog paspauskite šį mygtuką dar kartą.Pastaba: trukmė rankinio drėkinimo gali daryti klaidų mažiau nei 1 min.

1. Paspauskite šį mygtuką vieną kartą, norėdami grįžti į pagrindinį sąsaja iš bet kurio nustatymo procesas. 2. Paspauskite ir palaikykite šį mygtuką 3 sekundes, visi išėjimai yra išjungti, ir ekranas tik rodo esamą laiką ir žodis NE.Paspauskite ir palaikykite šį mygtuką dar 3 sekundes, produktas bus uždaryti, OFF valstybės ir patekti į normalų darbo režimą.

1. Paspauskite šį mygtuką, drėkinimo laikas bus atidėtas intervalu, piktograma DEBESŲ bus blink LCD ekrane, ir greitai kitais drėkinimo metu bus atitinkamai pasikeičia. 2. Vykdymo metu atidėtas, drėkinimo programa, jei norite atšaukti šią operaciją, tiesiog paspauskite šį mygtuką dar kartą, ekrane DEBESIS išnyksta, ir greitai kitais drėkinimo metu bus atitinkamai keičiasi taip pat.

Žymos: ds2 skrybėlę, vandens vožtuvas, automatinis laistymas, vandens kontrolės, aparatas vandens, stiklo kamuolys automatinė laistymo, atidumas dekoras, lašinamas drėkinimo komplektas, kelnaitės atidumas, dsq vyras, beisbolo kepuraitę dsq

Prekės Pavadinimas DXBQYYXGS
darbinė temperatūra 1 - 40 Laipsnių celsijaus
Ltem Dydis 82x56x160mm
Darbinis Slėgis 0.2 - 0.8 Mpa
Patekimo Apsaugos IP44
Maitinimo Šaltinis 2 x 1,5 V AA Šarminės Baterijos(Pirkimo neįeina)
Laikmačio Tipas Ac Pro
Tipas Sodo Vandens Skaitiklius
Medžiaga Plastikiniai
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris DSQ-001

Parašyti atsiliepimą

LCD Sodas, Vandens Skaitikliai Automatinis Elektroninių Namuose Lašelinė drėkinimo Vejos purkštuvų Laikas Kiekybiniai Laistymo, Drėkinimo gėlės

LCD Sodas, Vandens Skaitikliai Automatinis Elektroninių Namuose Lašelinė drėkinimo Vejos purkštuvų Laikas Kiekybiniai Laistymo, Drėkinimo gėlės

Tai pažangi skaitmeninės drėkinimo valdytojas yra ne tik puiki pagalba efektyviai naudojant vandens, bet taip pat gali pagerinti efektyvumą automatinė laistymo.Be to, ji padės jums sumažinti darbo jėgos sąnaudų ir auto laiko laistyti gėlių ir augalų, net nė vieno namo, kuris atneša daug patogiau jums.Ji taip pat turi daug kitų privalumų: Lengva

Panašūs produktai