SHANDIAN Medinis Pieštukas, USB 2.0 Flash Drive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Pen Drives Studentų Dovanos Memory Stick Nemokamai LOGOTIPĄ

Nauja

€2.53

/ €4.87

Yra sandėlyje

Apie LOGOTIPO pritaikymas:

Medinis USB peržiūrite gali būti derinami su LOGOTIPU.Ir nėra jokių papildomų tinkinimo kaina.Prašome suprasti taip, kad galėtų greitai ir sėkmingai užbaigti užsakymą užsakymus.

Užsakymą užsakymo procesas:

Pateikti LOGOTIPO failą: Prašome susisiekti su internetu klientų aptarnavimo, prieš pateikiant užsakymą ir pateikti savo logotipą failą.

Patvirtinti individualų pavyzdžiai: Po individualų mėginys yra baigtas, nuotraukos patvirtinimo patikrinti bus teikiama.

Užsakymo pristatymas: gavę imties patvirtinimo informacijos, galutinis produktas bus pagamintas ir išsiųstas.

Apie LOGOTIPO failą:

Pateikite LOGOTIPO failą vaizdo formatas.Siekiant užtikrinti poveikis LOGOTIPAS, gamyba, prašome pateikti aukštos kokybės nuotraukų failus.Rezoliucijos nuotraukos viršija 800 pikselių.Geriausias formatas yra PGN paveikslėlio failo be fono.Prašome pabandyti supaprastinti savo poreikius, kiek įmanoma.Atspausdinta turinys gali padaryti, kad USB SIMBOLIS aiškiai.

Patarimai:

Pirkti individualų LOGOTIPĄ kad pirmą kartą, prašome susisiekti su internetu klientų aptarnavimo, konsultacijų, prieš pateikiant užsakymą.

Jei norite įsigyti individualų LOGOTIPAS pavedimus kelis kartus, prašome susisiekti internetinė klientų aptarnavimo laiko paaiškinti jūsų reikalavimus, LOGOTIPAS, gamyba.Išvengti savo užsakymą tvarkomi netinkamai.

Reikia pritaikyti LOGOTIPAS užsakymą, prašome pridėti į Pirkėjo Dėmesį, informacijos paaiškinti pritaikymas reikalavimus, kad perkant.Kitaip aš laivas savo paketą klaidą.

Po pardavimo aprašymas:

USB jums įsigyti galite mėgautis kokybės užtikrinimo paslaugas.Kai USB gausite susiduria kokybės problemas.Prašome susisiekti su mūsų internetinėje klientų aptarnavimo, pagalbos laiku.Aš jums išspręsti problemų, su kuriomis galite susidurti.

Pristatymas instrukcijos:

Prašome atkreipti dėmesį, kad stebėjimo informaciją paketo laiko.Jei nenormalus informacija, pranešė, kad dabartinė klientų aptarnavimo padėti, prašome pasirinkti pristatymo būdą paketo pagrįstai.Siekiant gauti geresnį pristatymo patirtį.

Patarimai:

Prašome rinkti ir sekti savo parduotuvę ir rinkti produktų jums patinka.Mes reguliariai platinti parduotuvė kuponai gerbėjai.Tuo pačiu metu, jūs galite gauti naujo produkto informacija ir nuolaida informaciją kaip įmanoma greičiau.

Žymos: tušinukas, antspaudas usb flash drive, usb "flash" diską, Custom, usb c memory stick, r medienos, mino prasideda usb atminties, lonati usb raktas, logotipą, usb stick

Paramos Sistema
Garantinis aptarnavimas
Stilius parkeris
Kilmės KN(Kilmės)
FAT32/NTFS/exFAT
Prekės Pavadinimas SHANDIAN MOKĖTI
Sertifikavimo CE
Patekimo į rinką laikas 2018 Metai
Šifravimas No
Sąsajos Tipas USB 2.0
Pakuotė No
NTFS/exFAT
Produkto Svoris 20.6 g
LOGOTIPĄ
Medžiaga Medinės
Garantija
Produkto Tipas KŪRYBINGAS
Disko Tipas
Spalva

Parašyti atsiliepimą

SHANDIAN Medinis Pieštukas, USB 2.0 Flash Drive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Pen Drives Studentų Dovanos Memory Stick Nemokamai LOGOTIPĄ

SHANDIAN Medinis Pieštukas, USB 2.0 Flash Drive 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Pen Drives Studentų Dovanos Memory Stick Nemokamai LOGOTIPĄ

Apie LOGOTIPO pritaikymas: Medinis USB peržiūrite gali būti derinami su LOGOTIPU.Ir nėra jokių papildomų tinkinimo kaina.Prašome suprasti taip, kad galėtų greitai ir sėkmingai užbaigti užsakymą užsakymus. Užsakymą užsakymo procesas: Pateikti LOGOTIPO failą: Prašome susisiekti su internetu klientų aptarnavimo, prieš

Panašūs produktai