FANMI I350-4SFP PCI-E x4 I350-F4 Gigabit Quad Port Server Tinklo Adapteris intel i350AM4

Nauja

€65.87

Yra sandėlyje

Produkto Kodai: I350-4SFP

Perdavimo greitis: 1000Mbps

Magistralės Tipas: PCI-E X4

Perdavimo terpės sąsaja: fiber SFP

Skaičius sąsajos: 4

Perdavimo atstumas

Multi-mode: 62.5 um, kai 220 metrų, 50 um, kai 550 metrų; single-mode: 9 um, kai 10 km

Boot Rom: parama

Dvipusis / pusiau dupleksinis: dvipusis / pusiau dupleksinis prisitaikanti

LED indikatorius: 4 rodikliai, Link / ACT indikatorius

Taikymo sritys: staliniai kompiuteriai, darbo stotys, serveriai

Pagrindinis lustas: už I350AM4

Metalinis laikiklis: ilgas, trumpas pertvara

Tinklo standartai: IEEE 802.1 p, IEEE 802.1 Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3 ac, IEEE 802.3 az, IEEE 802.3 x, IEEE 802.3 z, IEEE 802.3 skelbimą

Savybės: Parama Iscsi, PXE be disko pradėti, VLAN agregaciją, minkštas maršrutų ir t.t.

Taikoma sąsaja : PCI-E 4x, PCI-E 8x,PCI-E16x

Jūs gausite:

1 vnt Server Adapter I350-4SFP

1 vnt standartas žemo profilio laikiklis

1 vnt standartas aukšto profilio laikiklis

1 vnt tvarkyklės CD

Prašome patikrinti, ar nuotraukų daugiau informacijos.

Žymos: ethernet pcie, intel gigabit, i350, DW1820A, intel i3 quad core, intel tinklo, cabl ethernet, i210, kortelės lan pci, cabl tinklo

Tipas Laidiniu
Taikoma Tinklo Tipas Gigabit Ethernet
Adapterio Lizdas Optinio Pluošto
Rūšis Vidaus
Pakuotė Taip
Prašymas Serverio
Perdavimo Sparta 1000Mbps
Lan Perdavimo Sparta 1000M Ethernet
Modelio Numeris I350-F4 I350-4SFP
Sąsajos Tipas PCI Express
Prekės Pavadinimas FANMI

Parašyti atsiliepimą

FANMI I350-4SFP PCI-E x4 I350-F4 Gigabit Quad Port Server Tinklo Adapteris intel i350AM4

FANMI I350-4SFP PCI-E x4 I350-F4 Gigabit Quad Port Server Tinklo Adapteris intel i350AM4

Produkto Kodai: I350-4SFP Perdavimo greitis: 1000Mbps Magistralės Tipas: PCI-E X4 Perdavimo terpės sąsaja: fiber SFP Skaičius sąsajos: 4 Perdavimo atstumas Multi-mode: 62.5 um, kai 220 metrų, 50 um, kai 550 metrų; single-mode: 9 um, kai 10 km Boot Rom: parama Dvipusis / pusiau dupleksinis:

Panašūs produktai