ZILIN Saulės energija Varomas Ataka Erelis Masalui , Gali Garso ir Pasukti

Nauja

€39.03

Yra sandėlyje

Naujas produktas!

ZILIN Saulės energija Varomas Plikas Erelis Masalui , kuris galėtų garso ir pasukti

Dydis : 34*28*43 cm

Svoris : apie 1100 g

Medžiaga : Polietileno pelėsių viduje , rankomis dažyti ne

Pakavimo Metodas: PP maišas+Stiprus carton

Trumpas Įvadas :

Šis saulės energija varomas,garso ir pasukti plikas erelis masalui labai tinka laikyti nepageidaujamos paukščių iš sodai, balkonai, terasos, valtys, laivai, statiniai,tvenkiniai, arklidės ir žemės ūkio sklypus.Įdėkite įkraunamą akumuliatorių į bagažinę.Saulės skydelis, ant nugaros, leidžia, kad baterija bus įkrauta. ( atkreipkite dėmesį, kad įkraunamos baterijos nėra įtrauktas.) Pastumkite jungiklį ir erelis bus pagaminti skamba kas 3 minutes.Prieinamas garso tipai: vanagas, sakalas, erelis, pelėda ir varna.Erelis taip pat turi šviesos jutiklį, kuris užtikrina, kad jis serga, kad triukšmo tamsoje.Įrengta guolis leidžia erelis paversti lengvai vėjo.

Nuotraukos Plikas Erelis Masalui :

Pakuotė:

Kaip įdiegti :

Šis plastikas plikas erelis yra skleisti sparnus.Sparnai turėtų būti spaudžiamas į užsakymą žingsniu ir apsaugotos su pateiktu varžtus, kaip parodyta paveikslėlyje.Jūs taip pat rasite, montavimo laikiklis pritvirtintas pateikti nuo sienos.

Prašome Atkreipti Dėmesį:

Importo muitai ir mokesčiai, nėra įtrauktos į prekės kainą arba laivybos kaina.Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš perkant.Muitinės mokesčių, paprastai yra apskaitomos laivybos kompanija arba renkami, kai galima pasirinkti elementą.Šie mokesčiai yra ne papildomas siuntimo išlaidas.Dėkojame už jūsų supratimą!

Žymos: masalui žąsys, varna masalui, masalui medžioklė, amatų erelis, erelis biuras, masalui antis, ančių medžioklė, paukščių skambinančiųjų, erelis galvos motociklas, erelis motociklas

Funkcija Idealus sodo puošmena ir paukščiams baidyti masalui
Prekės Pavadinimas ZILIN
Pakuotė PP maišas + stiprus carton
amatų rankų darbo
Stilius Dirbtinis
Dydis 34*28*43 cm
spalva Taip, kaip parodyta paveikslėlyje
Temos Gyvūnų
Pritaikyti Techninės Priežiūros Taip, galima
Svoris 1.1 KG
Medžiaga ZILIN Saulės energija Varomas Ataka Erelis Masalui , Gali Garso ir Pasukti

Parašyti atsiliepimą

ZILIN Saulės energija Varomas Ataka Erelis Masalui , Gali Garso ir Pasukti

ZILIN Saulės energija Varomas Ataka Erelis Masalui , Gali Garso ir Pasukti

Naujas produktas! ZILIN Saulės energija Varomas Plikas Erelis Masalui , kuris galėtų garso ir pasukti Dydis : 34*28*43 cm Svoris : apie 1100 g Medžiaga : Polietileno pelėsių viduje , rankomis dažyti ne Pakavimo Metodas: PP maišas+Stiprus carton Trumpas Įvadas : Šis saulės energija varomas,garso

Panašūs produktai